طرح های رایتل در فصل زمستان سیم کارت دائمی

1392/10/28 ساعت 18:20
زمستان 1392 در رایتل با طرح های رایتل در فصل زمستان آغاز شده است. در طول این طرح، محصولات و خدمات رایتل، متناسب با سلیقه ها و نیازهای مختلف، به صورت بسته ها و طرح های گوناگون در اختیار متقاضیان خرید و مشترکان انواع سیم کارت های رایتل قرار می گیرد.

در طول مدت برگزاری طرح های رایتل در فصل زمستان، انواع سیم کارت های رایتل با پیش شماره ها و قیمت های مندرج در جدول زیر ارائه می شوند:
  
سیم کارت دائمی

در طول مدت برگزاری طرح های رایتل در فصل زمستان، خرید سیم کارت دائمی رایتل به دو صورت منفرد و همراه با گوشی ممکن است. جزئیات هر دو روش در ادامه شرح داده می شوند:

سیم کارت منفرد

خریداران سیم کارت دائمی رایتل در طرح های رایتل در فصل زمستان، علاوه بر دریافت سیم کارت دائمی به قیمت 1,200,000 ریال، مجموعه ای از محصولات و خدمات رایتل را شامل 120 دقیقه مکالمه صوتی داخل و خارج شبکه، 500 مگابایت اینترنت و 120 پیامک برای مدت 30 روز به همراه یک عدد سیم کارت اعتباری هدیه خواهند گرفت.

هدیه های سیم کارت دائمیسیم کارت هدیهبسته های مصرفی اینترنت

با پایان یافتن حجم اینترنت هدیه، مشترکان سیم کارت دائمی می توانند مطابق نیاز خود، هر یک از بسته های مندرج در جدول زیر را خریداری و در هزینه مصرفی اینترنت صرفه جویی نمایند.

بسته های مصرفی اینترنت* دریافت سرعتهای بالاتر از 128 کیلوبیت بر ثانیه، تابع ضوابط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
* مشترکان می توانند بسته های 30 روزه را به صورت 90 و 180 روزه به ترتیب با 4% و 7% تخفیف خریداری نمایند.

بسته های مصرفی پیامک

برای صرفه جویی در هزینه ارسال پیامک نیز، بسته های پیامکی به شرح جدول زیر به مشترکان دائمی عرضه می شود.


بسته های پیامک


تعرفه خدمات

در طول برگزاری طرح های رایتل در فصل زمستان، تعرفه مصرف عادی (خارج از بسته) خدمات سیم کارت دائمی رایتل به ترتیب مندرج در جدول زیر محاسبه می شود.

تعرفه عادی سیم کارت دائمی
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد