خدمات و طرح های تشویقی ویژه مشترکین جدید ایرانسل

1392/11/05 ساعت 16:12

30 دقیقه مکالمه رایگان و 3 بسته هدیه دیگر برای مشترکین جدید بهمن ماه!


شما هموطنان گرامی می توانید با خرید سیم کارت اعتباری ایرانسل در فاصله ۱ تا ٣٠ بهمن ۹۲ و طی مراحل ثبت‌نام، ارسال مدارک و برقراری نخستین تماس از خط خود، از مزایای زیر بهره مند شوید و حداکثر ظرف یک هفته از آنها استفاده کنید. این هدایا تا ۴۸ ساعت پس از برقراری اولین تماس برای شما فعال می شود.

 
  • ٣۰ دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه
  • ٣۰ پیام چند رسانه ای
  • ٣۰ پیامک فارسی داخل شبکه رایگان
  • ٣۰ مگابایت اینترنت همراه رایگان

 

مکالمه و پیامک رایگان


شما مشترکین جدید اعتباری در جشنواره زمستان ۹٢ می توانید با حداقل ۲۰.۰۰۰ ریال در هر بار شارژ سیم کارت خود ، از ۱۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه رایگان، ۱۰ پیام چند رسانه ای و ۱۰ پیامک فارسی ایرانسلی رایگان به مدت ۷ روز برخوردار شوید.


توجه: استفاده از این طرح با کارت شارژهایی به مبلغ کمتر از ۲۰.۰۰۰ ریال امکان پذیر نیست و نیز این طرح شامل شارژ شگفت انگیز نمی شود.<<آهنگ پیشواز>> رایگان


شما هموطنان گرامی می توانید با خرید سیم کارت اعتباری ایرانسل و طی مراحل ثبت‌نام، ارسال مدارک و برقراری نخستین تماس از خط خود، از یک «آهنگ پیشواز» رایگان به مدت یک ماه برخوردار شوید.


توجه: نحوه فعال سازی و فهرست آهنگ های پیشواز حداکثر تا یک ماه پس از فعال سازی از طریق پیامک برای مشترکین ارسال می‌شود.قرعه کشی روزانه 100 سیم کارت طلایی برای 100 نفر


در جشنواره زمستان ۹۲، روزانه از بین تمامی مشترکین جدید ایرانسل که با خرید سیم کارت اعتباری، مراحل ثبت‌نام را طی کرده، مدارک شان را ارسال و نخستین تماس را از خط خود برقرار کنند، ۱۰۰ نفر به قید قرعه برنده سیم کارت های اعتباری ایرانسل با شماره طلایی می شوند.بهای سیم کارت های ایرانسل


قیمت سیم کارت های ایرانسل (با احتساب ۶ درصد مالیات بر ارزش افزوده) به شرح جدول زیر است: 
شماره طلایی ایرانسل ویژه سیم کارت های پرداخت ماهانه (دائمی) و اعتباری


در جشنواره زمستان ۹۲، ایرانسل این امکان منحصر به فرد را برای شما هموطنان عزیز فراهم کرده است تا شماره همراه سیم کارت دلخواه خود را از میان هزاران شماره انتخاب نمایید. برای انتخاب و خرید اینترنتی شماره طلایی به http://093.irancell.ir مراجعه نموده و با تعیین نوع سیم کارت، به آسانی سیم کارت پرداخت ماهانه (دائمی) یا اعتباری خود را خریداری نمایید. سیم کارت انتخابی از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد.


قیمت شماره طلایی سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری با احتساب مالیات بر ارزش افزوده در جدول زیر آمده است:اعتبار اولیه موجود در سیم کارت اعتباری ۳۰.۰۰۰ ریال می‌باشد.


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد