هدایای ایرانسل برای مشترکین جدید

1392/12/04 ساعت 16:26

ایرانسل به مشترکین جدید مکالمه، پیامک، اینترنت همراه و سیم کارت هدیه می دهد


ایرانسل از ارائه بسته های مکالمه، پیامک، اینترنت همراه و همین طور سیم کارت رایگان به مشترکین جدید خود خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکین با خرید سیم کارت اعتباری ایرانسل در اسفند سال جاری و طی مراحل ثبت نام، ارسال مدارک و برقراری نخستین تماس در روز از 300 پیامک فارسی ایرانسلی رایگان به مدت دو هفته بهرمند خواهند شد.

 

سیم کارت اعتباری ایرانسل به قیمت 5 هزار تومان با 2 هزار تومان اعتبار اولیه رایگان به همراه سه بسته هدیه؛ 10 دقیقه مکالمه ایرانسلی، 10پیام چند رسانه ای و 10 مگابایت اینترنت همراه ارائه می شود.


از سوی دیگر، در صورتیکه این دسته از مشترکین، سیم کارت خریداری شده خود را در طول یک هفته از زمان فعال سازی، جمعا به میزان 10 هزار تومان شارژ کنند، می توانند یک سیم کارت اعتباری رایگان بدون پرداخت هزینه، از طریق پست و در محل نشانی ثبت نامی خویش در یافت کنند.


همچنین مشترکین جدید ایرانسل، با هر بار شارژ سیم کارت خود به میزان حداقل 2 هزار تومان، از 10 دقیقه مکالمه ایرانسلی، 10 پیامک فارسی و 10 پیام چندرسانه ای برای یک هفته برخوردار خواهند شد. این طرح شامل شارژ شگفت انگیز نمی شود.


بر این اساس، ثبت نام سیم کارت باید در اسفند ماه 92 صورت گیرد و فعال سازی سیم کارت و برقراری اولین تماس نیز باید ظرف 48 ساعت پس از ثبت نام انجام پذیرد؛ در غیر این صورت، امکان استفاده از هدایا وجود نخواهد داشت.


  نظرات (0)
  برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :
  ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد