هدیه پرداخت بدهی همراه اول ویژه مشترکین قطع شده

1392/12/13 ساعت 15:16

هدیه پرداخت بدهی ویژه مشترکین قطع

 مشترکین همراه اول که خط دائمی­تان به دلیل بدهی قطع شده است!

با پرداخت بدهی خود، یک روز تا یک ماه مکالمه رایگان درون شبکه از همراه اول هدیه بگیرید.
 
نحوه دریافت هدیه
·     مشترکینی که آخرین قبض خود (جدیدترین قبض) را ازتاریخ ۹۲.۱۰.۰۱لغایت ۹۳.۰۱.۳۱ پرداخت نمایند، مشمول دریافت هدیه های مکالمه رایگان درون شبکه خواهند شد. جزئیات این هدایا در جدول زیر آورده شده است:


·     پس از پرداخت آخرین (جدیدترین) قبض توسط مشترک، معمولا ۲۴ ساعت طول می کشد تا تائید پرداخت قبض توسط بانک به همراه اول اعلام شود. پس از آن، خط مشترک بلافاصه وصل شده، و مشترک مشمول دریافت هدیه شده، و پیامک تایید پرداخت برای وی ارسال می ­شود. دراین پیامک نوع و نحوه فعال‏سازی هدیه به ایشان اعلام می شود.
·     مشترکین برای فعال سازی بسته هدیه خود، از زمان دریافت پیامک تایید پرداخت ۳۰ روز فرصت دارند در زمان دلخواه خود به یکی از روشهای جدول زیر، هدیه پرداخت بدهی را فعال کنند:


·     این طرح در منوی طرح های مناسبتی سامانه های جامع خدمات (پیامک به ۱۱۱ و *۱۱۱#) با عنوان " هدیه پرداخت بدهی ویژه مشترکین قطع" ارائه می شود.
 
قوانین کلی هدیه پرداخت بدهی
·     مشترکین برای مشمول شدن در این طرح، می بایست با مراجعه به دفاتر و درگاه های ارتباطی مانند تلفن گویای ۹۹۹۰، وب سایت و سامانهUSSD بانک ها و... ، نسبت به دریافت اطلاعات آخرین صورت حساب و پرداخت آن اقدام نمایند.
·     هدایای درنظر گرفته شده به مشترکینی که سیم کارت آنها صرفاً به دلیل بدهی قطع شده و با پرداخت بدهی مجددا وصل می شود، ارائه خواهد شد. لذا قطع هایی مانند قطع قضایی و... شامل این طرح نمی شوند.
·         مشترکینی که پس از پایان مهلت زمانی تعیین شده بدهی پیشین خود را پرداخت نمایند، مشمول دریافت هدیه نخواهند بود.
·         مشترکینی که مشمول دریافت هدیه شده اند، تنها یکبار می توانند هدیه خود را فعال کنند.
 
سلب امتیاز
پس از تاریخ ۹۳.۰۲.۰۱ همراه اول طبق ضوابط و مقرراتی که متعاقباً اعلام خواهد شد، نسبت به سلب امتیاز خط مشترکینِ قطعِ بدهی که قبض خود را پرداخت نکرده اند اقدام خواهد نمود.
توجه: درصورت عدم پرداخت بدهی توسط مشترکین ، علاوه برسلب امتیاز خط، همراه اول طبق ضوابط و مقررات نسبت به پیگیری اخذ باقیمانده بدهی از مبادی قانونی اقدام خواهد نمود.


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد