طرح عیدانه بیست

1393/01/16 ساعت 16:23
عیدانه 20 رایتل، طرحی دیگر از رایتل برای پاسخگویی به نیاز شما مشتریان گرامی می باشد که درخواست خرید شماره مشابه خط تلفن همراه خود را از رایتل دارید. این طرح برای اولین بار در بین اپراتورهای تلفن همراه، اجرایی می گردد.
 
 در این طرح، رایتل مستقیماً و بدون واسطه و از طریق سرویس تلفن تعاملی گویا (IVR) با مشتریانی که شماره آن ها مطابق با شماره موجود در رایتل می‌باشد تماس گرفته و شرایط خرید سیم کارت رایتل مشابه سیم کارت خود را تشریح می‌گردد.
متقاضیان خرید پس از دریافت تماس از شماره 0920 و در صورت تمایل می توانند با فشردن کلید یک و دریافت کد مربوطه، با مراجعه به صفحه ثبت نام و خرید سیم کارت ، مراحل خرید را به پایان رسانند. پیش از تماس خودکار اپراتور رایتل با شماره هموطنان، پیامکی با عنوان را ی تل برای شماره همراه مورد نظر ارسال می گردد.
  • منظور از هم شماره بودن، دارا بودن 7 رقم مشابه در انتهای شماره و با پیش شماره 0920 است.
  • قیمت سیم کارت: 1,200,000 ریال (یک میلیون و دویست هزار ریال)
  • قیمت فوق بدون احتساب 8% عوارض و مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

با خرید سیم کارت دایمی رایتل، مشترک از هدایای زیر بهره مند می شود:


هدیه  سیم کارت های دائمیسیم کارت هدیه


همچنین به تمام مشتریانی که همزمان با خرید سیم کارت دائمی رایتل با شماره مشابه شماره فعلی شان، اقدام به خرید یکی از دو بسته یکساله اینترنت رایتل با قیمت استثنایی نمایند، می توانند، سیم کارت اعتباری با شماره مشابه سیم کارت دائمی خریداری شده (در صورت موجود بودن شماره سیم کارت اعتباری مشابه شماره سیم کارت دایمی)، به عنوان هدیه دریافت نمایند.

* این هدایا فقط شامل سرویس‌های درون شبکه رایتل است.
** سقف مصرف منصفانه تماس صوتی 30,000 دقیقه، پیام چندرسانه ای و پیامک، هر یک 30,000 عدد است.
*** اعتبار 10,000 ریال اولیه سیم‌کارت هدیه، برای تمامی سرویس‌های درون و برون شبکه قابل استفاده است.

توجه
مدت اعتبار کلیه هدایا 30 روز است که پس از اولین استفاده از سیم‌کارت محاسبه می‌گردد. با اتمام مدت اعتبار، هدایای مذکور قابل استفاده نخواهد بود. در صورت عدم استفاده از سیم‌کارت پس از 2 ماه از تاریخ ثبت نام، هدایای فوق منقضی می شود.

ثبت نام و خریدنظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد