انتخاب شماره دلخواه ایرانسل با پیش شماره ۰۹۰۱ ممکن شد

1393/02/30 ساعت 12:57

ایرانسل اعلام کرد به عـنوان نخستین ارائه‌دهنـده خدمت «شماره طلایی» در کشـور، دور جـدید ایــن طرح را از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه، ۲۱ اردیبهشت و از طریق وب‌سایت olr.irancell.ir برای پیش‌شماره ‌۰۹۰۱ ارائه می‌دهد.


به گزارش روابط عمومی ایرانسل،‌ با اجرای دور جدید واگذاری شماره‌های انتخابی، ایرانسل این امکان را در اختیار متفاصیان قرار می‌دهد تا شماره تلفن‌همراه دلخواه خود را از میان میلیون‌ها شماره موجود در بازه شماره‌های ۰۹۰۱۱۰۰۰۰۰۰ تا ۰۹۰۱۵۹۹۹۹۹۹ انتخاب کنند. 


ادامه مطلب ...

بسته دکا رایتل (ویژه مشترکین اعتباری)

1393/02/24 ساعت 15:00

بسته دکا رایتل 

 

دکا: طرحی برای لذت ارتباط بی پایان (ویژه مشترکین اعتباری رایتل)

مشترکین سیم‌کارت اعتباری رایتل با عضویت در طرح دکا می توانند برای نخستین بار در کشور، لذت استفاده بی‌پایان از خدمات متنوع شبکه نسل سوم (3G) رایتل را تجربه کنند.
شما می توانید فقط با پرداخت ماهیانه 5 هزار تومان (قابل خرید با یک شارژ 5 هزار تومانی)، بدون نگرانی، از 10,000 دقیقه مکالمه و 10,000 پیامک درون شبکه رایتل بهره مند شوید. 


ادامه مطلب ...

میلاد با سعادت امیر المومنین حضرت علی(ع) بر شیعیان جهان گرامی باد

1393/02/22 ساعت 22:25

لذت مکالمات رایگان نامحدود جمعه ها مخصوص سیم کارت دانشجو همراه اول

1393/02/20 ساعت 17:44

با جشنواره جمعه های رویایی مخصوص مشترکین سیم کارت دانشجو همراه اول

 

جشنواره جمعه های رویایی مختص مشترکین سیم کارت دانشجو می باشد. مشترکین این سیم کارتها می توانند با فعال سازی رایگان در این جشنواره شرکت کنند .  


ادامه مطلب ...

سرویس "به جای من" رایتل

1393/02/16 ساعت 22:03

 سرویس به جای من رایتل

 

درخواست پرداخت هزینه تماس از مخاطبین دیگر رایتل در هنگام نیاز

شما با استفاده از سرویس "به جای من" می‌توانید با شماره‌گیری پیش کد 444 قبل از شماره مشترک مقصد، از دیگر مشترکین درخواست نمایید تا هزینه‌ی مکالمه را متقبل شوند. در این حالت، ارتباط از طریق سیستم گویا با مشترک مقصد برقرار شده و امکان رد و یا قبول تماس "به جای من" برای او فراهم می‌گردد. درصورت پذیرش توسط مخاطب، تماس برقرار شده و هزینه‌ی تماس از اعتبار مشترک مقصد کسر یا بر روی قبض دوره‌ی بعد او محاسبه خواهد شد.
این سرویس اولین محصول رایتل، قابل استفاده در شرایط اضطراری می‌باشد و در مواردی که نیاز به یک تماس فوری داشته ولی از اعتبار کافی برخوردار نباشید، راهگشا خواهد بود.
خانواده‌ها نیز به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین مشتریان هدف این سرویس، در مواقعی که فرزندانشان شارژ کافی جهت برقراری تماس ندارند، بدون نگرانی و به راحتی می توانند با آن‌ها در ارتباط باشند.


ادامه مطلب ...

مکان یابی غرفه ناشران در نمایشگاه بین المللی کتاب

1393/02/16 ساعت 21:36
مکان یابی غرفه ناشران در نمایشگاه بین المللی کتاب برای مشترکین ایرانسل ممکن شد 

 
کلیه مشترکین ایرانسل می توانند با ارسال نام یا قسمتی از نام ناشر، از طریق خط ایرانسل خود به شماره ۸۰۹۰۲۰، محل دقیق استقرارغرفه ناشر موردنظر خود را در بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب دریافت کنند. 

ادامه مطلب ...

افتتاح مراکزخدمات اختصاصی ایرانسل درجزایر قشم و کیش

1393/02/15 ساعت 16:30

مراکزخدمات اختصاصی ایرانسل درجزایر قشم و کیش افتتاح شدند 

 

مراکزخدمات اختصاصی ایرانسل درجزایر قشم و کیش افتتاح شدند 

  

باهدف بهبود سرویس‌دهی به مشترکین شبکه تلفن همراه ایرانسل در جزایر قشم و کیش، مراکز خدمات اختصاصی ایرانسل در این جزایر، با حضور مدیرکل فروش و توزیع و جمعی از مدیران ارشد ایرانسل افتتاح شد. 


ادامه مطلب ...

پیشنهاد ویژه ایرانسل به مناسبت روز ملی خلیج فارس

1393/02/10 ساعت 10:18

به مناسبت روز ملی خلیج فارس، تمامی شما عزیزانی که در فاصله ۹ تا ۱۱ اردیبهشت ۹۳ نسبت به خرید سیم‌کارت اعتباری ایرانسل اقدام نمایید، از ۵۰ پیامک داخل شبکه رایگان* بهره‌مند خواهید شد.

 


ادامه مطلب ...

ایرانسل در بیست و هفتمین دوره نمایشگاه کتاب تهران

1393/02/10 ساعت 10:13

برنامه های ایرانسل برای حضور در بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تشریح شد

ایرانسل با نرم افزار کتابخوان و مکان‌یابی غرفه‌های ناشران به نمایشگاه کتاب آمد


ایرانسل به‌عنوان حامی بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب، با برپایی سه غرفه، رونمایی از نرم افزار کتابخوان ایرانسل و سرویس مکان یابی غرفه ناشران و سیم کارت رایگان، امسال هم میزبان بازدیدکنندگان از این نمایشگاه خواهد بود.

 


ادامه مطلب ...

تعرفه مکالمات سیم کارت های همراه اول یکسان می شود

1393/02/08 ساعت 13:06

از امشب هزینه جابه جایی و بین شهری سیم کارت های همراه اول حذف و تعرفه یکسان در سراسر کشور اعمال می شود.


به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مهندس وحید صدوقی در جلسه پرسش و پاسخ در حاشیه چهارمین مجمع عمومی عادی سالیانه همراه اول اعلام کرد: از ساعت ۲۴ امشب، یکشنبه ۳۱فروردین ماه، هزینه یک دقیقه مکالمه(درون شبکه) با سیم کارت های دائمی همراه اول ۵۷۰ریال و مکالمه(درون شبکه) با سیم کارت های اعتباری ۶۷۰ ریال بدون در نظر گرفتن «شهری، بین شهری، استانی و هزینه جابه جایی» محاسبه می شود.

 


ادامه مطلب ...

بسته های مصرفی جدید اینترنت رایتل

1393/02/04 ساعت 16:15