تعرفه مکالمات سیم کارت های همراه اول یکسان می شود

1393/02/08 ساعت 13:06

از امشب هزینه جابه جایی و بین شهری سیم کارت های همراه اول حذف و تعرفه یکسان در سراسر کشور اعمال می شود.


به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مهندس وحید صدوقی در جلسه پرسش و پاسخ در حاشیه چهارمین مجمع عمومی عادی سالیانه همراه اول اعلام کرد: از ساعت ۲۴ امشب، یکشنبه ۳۱فروردین ماه، هزینه یک دقیقه مکالمه(درون شبکه) با سیم کارت های دائمی همراه اول ۵۷۰ریال و مکالمه(درون شبکه) با سیم کارت های اعتباری ۶۷۰ ریال بدون در نظر گرفتن «شهری، بین شهری، استانی و هزینه جابه جایی» محاسبه می شود.

 

 صدوقی با اشاره به مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در خصوص تعرفه یکسان مکالمات تلفن همراه، اظهار داشت: طبق این مصوبه کف تعرفه تماس های درون شبکه ای ۴۹۹ریال و سقف آن ۵۹۹ تعیین شده که برای سیم کارت های اعتباری، این تعرفه می تواند ۵۰ درصد بیشتر یعنی ۸۹۹ریال تعیین شود.

وی افزود: بدنبال این مصوبه، هیأت مدیره شرکت ارتباطات سیار ایران، تعرفه هر دقیقه مکالمه با سیم کارت دائمی به مقصد همراه اول و تلفن ثابت را ۵۷۰ریال، کمتر از سقف تعیین شده(۵۹۹ریال) و تعرفه مکالمه با سیم کارت اعتباری به مقصد همراه اول و تلفن ثابت را دقیقه ای ۶۷۰ریال، کمتر از سقف تعیین شده(۸۹۹ریال) و نرخ مؤثر(۷۳۱ریال) تصویب کرد.

صدوقی گفت: این یک خبر خوش برای مشترکین اعتباری همراه اول است؛ زیرا در مکالمات بین شهری هزینه های آنها ۴۱ درصد و در مجموع ۹ درصد کاهش می یابد.

به گفته صدوقی تعرفه کلیه مکالمات خارج شبکه(به مقصد اپراتورهای ایرانسل و رایتل) همچون گذشته برای سیم کارت های دائمی ۶۲۵ریال و برای سیم کارت های اعتباری۹۳۷ محاسبه می شود. به این ترتیب دیگر فقط یک تعرفه یکسان در هر یک از سیم کارت های دائمی و اعتباری وجود دارد و تمام هزینه های بین شهری، استانی و جابه جایی حذف می شود.

وی تأکید کرد: مشترکین می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده جدول تعرفه ها به پرتال همراه اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد