خدمات و طرح‌های تشویقی ویژه مشترکین جدید ایرانسل در جشنواره پاییز 93

1393/07/03 ساعت 08:52

بسته هدیه برای هر بار شارژ


در این جشنواره،  شما مشترکین اعتباری جدید، با هر بار شارژ سیم‌کارت خود به میزان حداقل ۲۰,۰۰۰ ریال، از ۱۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۱۰ پیامک فارسی ایرانسلی و ۱۰ پیام چندرسانه‌ای هدیه برای یک هفته برخوردار می شوید. لطفا توجه داشته باشید که این طرح شامل شارژ شگفت انگیز و خط به خط نمی شود.

 

 

200 مگابایت اینترنت همراه برای سیم کارت هدیه!


در جشنواره پاییز ۹۳، تمامی شما مشترکین جدید ایرانسل می توانید با فعالسازی سیم کارت هدیه ای که از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد. با اولین شارژ حداقل ۲۰.۰۰۰ ریالی از ۲۰۰ مگابایت اینترنت همراه برخوردار شوید. این طرح شامل شارژ شگفت انگیز و خط به خط نمی باشد. مهلت استفاده از ۲۰۰ مگابایت اینترنت همراه، 7 روز است.
آهنگ پیشواز و سیم‌کارت هدیه


 مشترکین اعتباری جدید ایرانسل امکان خواهند داشت در صورت تمایل، با شارژ سیم‌کارت خود به مبلغ ۵۰,۰۰۰ ریال ظرف مدت دو هفته پس از فعال سازی، یک سیم‌کارت هدیه دریافت نمایند. برای درخواست سیم‌کارت هدیه، کافیست یک پیامک بدون متن به ۲۱۱۲ ارسال نمایید و در صورت تایید کد پستی ارسال شده برای شما، پیامک دیگری به ۲۱۱۵ بفرستید. سیم‌کارت هدیه، بدون هزینه به نشانی محل سکونت شما ارسال خواهد شد. همچنین دو هفته پس از فعال سازی سیم‌کارت ایرانسل، یک آهنگ پیشواز هدیه برای خریداران فعال می شود. این آهنگ پیشواز، به مدت یک ماه اعتبار خواهد داشت.بهای سیم‌کارت‌های ایرانسل


قیمت سیم‌کارت‌های ایرانسل (با احتساب ۸ درصد مالیات بر ارزش افزوده) به شرح جدول زیر است:
خرید آنلاین سیم‌کارت


سیم‌کارت زیر را می‌توانید با مراجعه به لینک olr.irancell.ir به صورت آنلاین خریداری نمایید:

از آنجا که شرکت ایرانسل در برابر ارائه پیشنهادهای تشویقی فوق، هزینه‌ای اضافی از اعتبار مشترکین کسر نمی‌کند، در موارد خاص می‌تواند ارائه این پیشنهادها را لغو و یا با موارد دیگری جایگزین نماید.


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد