X
تبلیغات
رایتل

طرح مترجم همراه رایتل

1393/08/30 ساعت 13:26


طرح مترجم همراه با همکاری مشترک شرکت رایتل و شرکت توسعه فناوری نورانوار، ارائه دهنده نرم افزار کاربردی مترجم همراه، طراحی شده است.

در این طرح، به تمامی خریداران نرم افزار مترجم همراه که از طریق شماره گیری کد دستوری *720*2424# نسبت به خرید آن اقدام می نمایند، یک عدد سیم کارت اعتباری رایتل، هدیه داده می شود؛ بدین ترتیب که پس از شماره گیری کد دستوری توسط خریدار، پیامکی حاوی یک رای کد 16 رقمی جهت ثبت نام سیم کارت، به خریدار محترم ارسال می شود.

 


ادامه مطلب ...

90 % تخفیف استثنایی تعرفه پیام چند رسانه ای در پاییز 93

1393/08/07 ساعت 10:31


اشتراک زیباترین لحظه‌ها با ارسال ترکیبی از متن، صوت و تصویر
آیا می‌خواهید عکس ها یا فیلم‌های فرزندانتان را به پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌هایشان هم نشان دهید؟
آیا لازم است بخشی از جلسه کاری خود یا تصاویر مدارکی را فورا برای همکارانتان ارسال نمایید؟
با سرویس پیام چندرسانه‌ای می‌توانید هر گونه عکس، موسیقی و ویدئو را ( با رعایت اندازه حداکثر) همراه با متن همانند پیامک متنی و به همان سهولت ارسال نمایید. این سرویس به صورت پیش فرض برای تمامی مشترکین رایتل فعال است.

 


ادامه مطلب ...

طرح دانشجوی رایتل

1393/08/06 ساعت 14:50


به صرفه ترین بسته ارتباطی و اینترنت پرسرعت همراه در کشور در پاییز 93


رایتل اولین ارائه کننده اینترنت پر سرعت همراه، به مناسبت آغاز سال تحصیلی و به منظور فراهم آوردن فرصت استفاده از خدمات نسل سوم با مقرون به صرفه ترین و منحصر بفرد ترین بسته ها، طرح دانشجو را ویژه دانشجویان سراسر کشور با بسته آغازین استثنایی عرضه می کند. در این طرح کلیه دانشجویان می توانند در پاییز 93 اقدام به خرید سیم کارت اعتباری رایتل به شرح زیر نمایند.

 


ادامه مطلب ...