4G ایرانسل آخرین نسل فناوری همراه ، پر سرعت ترین شبکه اینترنت کشور

1393/11/29 ساعت 18:15


شما ایرانسلی‌های عزیز می‌توانید بدون نیاز به پرداخت هرگونه هزینه راه‌اندازی یا فعال‌سازی، صرفا با حضور در مناطق تحت پوشش، با تنظیم گوشی دارای قابلیت پشتیبانی از نسل ۳ و ۴ از کیفیت متمایز خدمات نسل‌های بالاتر اینترنت بهره‌مند شوید.

  

این زیرساخت پیشرفته از طریق ایجاد دسترسی عموم مردم به اینترنت همراه با کیفیت امکانات وسیعی همچون خدمات دولت الکترونیک، پرداخت و بانکداری همراه، سلامت همراه، آموزش مجازی و نیز خدمات سازمانی بر بستر موبایل را برای بهبود کیفیت خدمت رسانی در راستای رسیدن به جامعه پیشرفته ایرانی ایجاد می نماید تا علاوه بر بهبود تجربه زندگی دیجیتال، منجر به رونق بیشتر در بازار کسب و کار شود.


لطفا توجه داشته باشید، نوع اتصال شما به شبکه اینترنت همراه (نسل ۲، ۳ و یا ۴) بر اساس شبکه انتخابی پیش فرض در گوشی تلفن‌همراهتان تعیین خواهد شد؛ بدین معنی که اگر طبق تنظیمات گوشی شما، شبکه پیش فرض، نسل ۴ انتخاب شده باشد ولی شما در محدوه پوشش نسل ۳ باشید، گوشی به طور خودکار از اتصال شبکه نسل ۳ استفاده خواهد کرد.


چرا نسل‌های ۳ و ۴ اینترنت همراه؟


برخی از مزایای نسل‌های بالاتر اینترنت همراه عبارتند از:

 • انتقال اطلاعات با کیفیت بهتر؛
 • امکان استفاده از گوشی تلفن‌همراه به عنوان دفتر کار سیار؛
 • امکان تبدیل گوشی تلفن‌همراه به باجه بانکی همراه با قابلیت انجام کلیه عملیات بانکی؛
 • امکان توسعه آموزش مجازی در نقاط مختلف کشور بر بستر اینترنت پهن باند؛
 • امکان دریافت و مشاهده برنامه‌های تلویزیونی از طریق تلفن‌همراه باکیفیت فوق‌العاده؛
 • امکان ارائه محتواهای صوتی و تصویری متنوع با کیفیت بالا.

اینترنت کلاس جهانی در اختیار شماست


با استفاده از خدمات 4G امکان استفاده از برنامه‌های کاربردی و محصولات مبتنی بر اینترنت با سهولت و کیفیت فوق‌العاده فراهم خواهد شد به شکلی که با بهره‌مندی از پهنای باند چندین برابر اینترنت نسل‌های دیگر، چند کاربر می‌توانند به طور همزمان از حساب اینترنت یک خط استفاده کنند. به منظور دسترسی گسترده تر شما به خدمات نسل جدید اینترنت همراه، مودم های 3G و 4G ایرانسل‌ در اختیار شما مشترکین عزیز قرار گرفته اند. با توجه به اینکه در حال حاضر تعداد محدودی از گوشی ها، نسل چهارم اینترنت همراه را پشتیبانی می کنند، شما می توانید با هزینه بسیار کمتر نسبت به خرید این مودم ها اقدام نموده و از تمامی قابلیت های نسل چهارم اینترنت همراه ایرانسل بهره مند شوید. برای خرید مودم‌های نسل جدید می‌توانید به مراکز خدمات مشترکین ایرانسل مراجعه نمایید.


چگونه به آخرین نسل اینترنت دنیا (4G) متصل شویم؟


برای استفاده از خدمات 4G، ضروریست از سیم‌کارت‌های دارای قابلیت نسل ۴ (USIM) استفاده کنید. بدین منظور می‌توانید با مراجعه به مراکز خدمات ایرانسل سیم‌کارت فعلی خود را با پرداخت هزینه ۱۰۰.۰۰۰ ریال تعویض کرده و یا نسبت به خرید سیم‌کارت نسل ۴ اقدام نمایید. خرید سیم‌کارت نسل جدید که دارای ۱۰۰.۰۰۰ ریال اعتبار اولیه هستند، ۲۰۰.۰۰۰ ریال هزینه خواهد داشت. • برای استفاده از خدمات نسل 3، نیازی به تعویض سیم کارت نیست و شما می‌توانید با سیم کارت فعلی خود از این خدمات بهره مند شوید.تنظیمات اینترنت همراه


تنظیمات خودکار سرویس اینترنت همراه


برای دریافت تنظیمات به صورت خودکار، کد *۱۳۰*۳*۶# را شماره گیری نمایید تا ظرف چند لحظه، تنظیمات برای شما ارسال شود.


لازم به ذکر است که تمام گوشی‌هایی که تنظیمات اینترنت همراه بر روی آنها انجام شده است، در صورت پشتیبانی از نسل ۳ یا ۴، قابلیت کارکرد در این شبکه‌ها را دارا بوده و نیازی به انجام مجدد تنظیمات نیست.


تنظیمات دستی سرویس اینترنت همراه


اکثر گوشی‌های استاندارد موجود در بازار ایران بدون نیاز به انجام تنظیمات دستی قابلیت اتصال به شبکه اینترنت همراه ایرانسل را دارند. درصورتی که تلفن‌همراه شما به صورت خودکار به شبکه اینترنت متصل نشد، لازم است تنظیمات به صورت دستی انجام شود.

مشترکین گرامی، چناچه گوشی شما از جمله مدل های قدیمی تر دستگاه های تلفن‌همراه بوده و با تنظیمات فوق فعال نمی شود و یا به درستی عمل نمی کند، از تنظیمات WAP استفاده کنید. در غیر این صورت، لطفا تنظیمات WAP را از گوشی خود پاک کنید.برای اطلاع از نحوه وارد کردن تنظیمات دستی در گوشی‌های دارای سیستم‌عامل‌های مختلف کلیک کنید!


تنظیمات اینترنت و پهن باند برای گوشی های دارای سیستم عامل Android نسخه ۴ و بالاتر

تنظیمات اینترنت و پهن باند برای گوشی های دارای سیستم عامل Android نسخه های قدیمی

تنظیمات اینترنت و پهن باند برای گوشی های دارای سیستم عامل iOS گوشیهای Apple iPhone 

تنظیمات اینترنت و پهن باند برای گوشی های دارای سیستم عامل Windows phone 8

تنظیمات اینترنت و پهن باند برای گوشی های دارای نسخه‌های قدیمی سیستم عامل Windows phone

تنظیمات اینترنت و پهن باند برای گوشی های دارای سیستم عامل Blackberry

تنظیمات اینترنت و پهن باند برای گوشی های دارای سیستم عامل Java

تنظیمات اینترنت و پهن باند برای گوشی های دارای سیستم عامل Symbian

تنظیمات اینترنت برای گوشی های دارای سیستم عامل Bada

تنظیمات اینترنت برای گوشی های دارای سیستم عامل MeeGo


  
بررسی قابلیت گوشیمودم های ایرانسلشهرهای تحت پوشش


در حال حاضر تمامی کشور تحت پوشش اینترنت همراه ایرانسل قرار دارد. همزمان با راه‌اندازی شبکه نسل ۳، هر روز شهرهای بیشتری تحت پوشش این شبکه قرار می گیرند. همچنین خدمات نسل ۴ نیز که ارائه آن از شهر مشهد مقدس آغاز شد، هم اکنون در چندین شهر دیگر قابل دسترسی است. با مراجعه به صفحه مناطق تحت پوشش می توانید اطلاعات مربوط به پوشش شبکه اینترنت همراه را بررسی کنید.

به یاد داشته باشید، علامت های H+ ،H ،3G  و حتی LTE و 4G روی نمایشگر تلفن‌همراه نشان می‌دهد که شما در شبکه اینترنت همراه هستید.


ایرانسلی شوید


به خانواده بزرگ ایرانسل بپیوندید


اگر هنوز ایرانسلی نشده اید، برای خرید سیم‌کارت می‌توانید به نمایندگی‌های مجاز ایرانسل مراجعه نمایید. خرید آنلاین سیم‌کارت از طریق سیستم یکپارچه خرید سیم‌کارت‌های ایرانسل امکان پذیر است.


تعرفه اینترنت همراه


به طور کلی حجم داده ها براساس بایت سنجیده می شود. همانطور که می دانید، هر کیلوبایت (KB) هزار بایت و هر مگابایت (MB) هزار کیلو بایت است. شما به آسانی می‌توانید در هرلحظه هزینه های خود را محاسبه کنید. کافی است تا تعداد کیلوبایت هایی که ارسال یا دریافت کرده اید را در تعرفه ضرب کنید. لطفاً به خاطر داشته باشید که کارکرد دیتای شما شامل کلیه اطلاعاتی خواهد بود که توسط خود شما یا به صورت خودکار از گوشی، رایانه دستی یا لپ تاپ شما ارسال و یا دریافت می گردد.بسته‌های اینترنت همراهشما مشترکین دائمی و اعتباری می‌توانید از بسته‌های ویژه سرویس اینترنت همراه استفاده کنید.


%۵۰ تخفیف ویژه بسته‌های اینترنت، تمدید شد!

اطلاع از میزان اعتبار بسته

توجه:

 • حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته‌ها با توجه به قابلیت تمدید آن، ۳۰ روز است

قابلیت تمدید بسته:


اگر قبل از اتمام دوره اعتبار بسته خریداری شده، بسته دیگری را مجدداً سفارش دهید، باقیمانده اعتبار دوره قبل (کیلوبایت های باقیمانده) را می‌توانید در دوره جدید مصرف کنید. این مورد شامل بسته های بلند مدت و بسته های ۲ تا ۸ صبح نمی باشد.
به منظور رفاه حال شما عزیزان تعرفه اینترنت همراه به شرح زیر کاهش یافت:
* قیمت های پیشین مصوب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشند.


بسته های ترکیبی


مدیریت هزینه با بسته های ترکیبی ایرانسل

شما مشترکین اعتباری ایرانسل امکان خواهید داشت، با توجه به میزان مصرف خود (میزان مکالمه، استفاده از اینترنت همراه یا پیامک)، بسته ترکیبی مورد نظرتان را انتخاب کرده و الگویی مقرون به صرفه را برای هزینه‌های خود برگزینید. جزئیات هریک از بسته‌های ترکیبی در جداول زیر ذکر شده است:
بسته ترکیبی روزانه:
بسته‌های ترکیبی هفتگی:بسته‌های ترکیبی ماهانه:توجه:

 • بسته‌های ترکیبی پس از دریافت پیامک تاییدیه فعال سازی، قابل استفاده خواهند بود.
 • حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار بسته‌های ترکیبی با توجه به قابلیت تمدید آن‌ها، ۳۰ روز است.
 • در هر روز برای هر مشترک اعتباری، فقط یک بار فرصت سفارش بسته‌های ترکیبی ایرانسل وجود دارد.  
 • برای اطلاع از میزان اعتبار بسته خریداری شده، کد *۱۴۱*۵۵#  را شماره گیری کنید.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد