جشنواره مشترکین جدید ایرانسل در بهار 94

1394/02/07 ساعت 19:27

توجه:

در صورت فعال‌سازی هر یک از طرح‌های تخفیفی ایرانسل اعم از پیشنهادهای تشویقی، طرح‌های تعرفه رنگی، شارژ شگفت انگیز، جزیره هوشمند ایرانسل و ... تا پایان اعتبار طرح مربوط امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت.


اینترنت همراه ، هدیه پیوستن به خانواده ایرانسل


با فعال سازی سیم کارت خود و اولین شارژ حداقل ۲۰,۰۰۰ ریالی، از ۵۰۰ مگابایت اینترنت همراه (هر ماه ۱۰۰ مگابایت تا ۵ ماه) بهره مند شوید.

 

همچنین در صورت تمایل می توانید ظرف مدت دو هفته پس از فعال سازی، یک سیم کارت هدیه دریافت نمایید. برای درخواست سیم کارت هدیه کافیست یک پیامک بدون متن به ۲۱۱۲ ارسال کنید و در صورت تایید کد پستی ارسال شده برای شما، پیامک دیگری به ۲۱۱۵ بفرستید. سیم کارت هدیه بدون هزینه برای شما ارسال می شود. با فعال سازی سیم کارت هدیه و اولین شارژ حداقل ۲۰,۰۰۰ ریالی از ۵۰۰ مگابایت اینترنت همراه دیگر (ویژه سیم کارت هدیه) با شرایط مذکور برخوردار می شوید.

  • این طرح شامل شارژ شگفت انگیز و خط به خط نمی شود.

  • برای اطلاع از باقیمانده میزان اینترنت همراه هدیه خود،#۲۸*۱۴۱* را شماره گیری کنید.


مکالمه رایگان ایرانسلی با خرید هر بسته اینترنت


با خرید هر بسته اینترنت بیش از ۵۰,۰۰۰ ریال، از ۱۰,۰۰۰ ریال اعتبار مکالمه رایگان درون شبکه (با مهلت استفاده ۲ روز) بهره مند می شوید.


نکته:

از آنجا که شرکت ایرانسل در برابر ارائه پیشنهادهای تشویقی فوق، هزینه‌ای اضافی از اعتبار مشترکین کسر نمی‌کند، در موارد خاص می‌تواند ارائه این پیشنهادها را لغو و یا با موارد دیگری جایگزین نماید.
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد