جشنواره مشترکین اعتباری ایرانسل در بهار 94

1394/02/10 ساعت 17:48

توجه:

در صورت فعال‌سازی هر یک از طرح‌های تخفیفی ایرانسل اعم از پیشنهادهای تشویقی، طرح‌های تعرفه رنگی، شارژ شگفت انگیز، جزیره هوشمند ایرانسل و ... تا پایان اعتبار طرح مربوط امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت.


1000 پیامک برای یک شماره خاص


با شماره گیری کد #۹*۳*۵۵۵* و پرداخت تنها ۰۰۰, ۲۰ ریال، یک شماره ایرانسلی انتخاب کنید و ۱۰۰۰ پیامک برای آن بفرستید!

 

 

این طرح یک ماهه، ویژه مشترکین اعتباری است و در صورتی که از طرح های تعرفه رنگی استفاده می کنید، امکان بهره مندی از آن برای شما وجود نخواهد داشت.


ساعت خوش مکالمه


شما مشترکین اعتباری ایرانسل می توانید تصمیم بگیرید چه وقت و چه میزان تخفیف می خواهید! با شماره گیری کد

# ۳۱۰ * و پرداخت تنها ۵,۰۰۰ ریال، می‌توانید عضو هر یک از این طرح های جدید یک روزه شوید و در زمان مورد نظر خود از تخفیف ویژه در تماس های ایرانسلی بهره مند شوید:  • در صورت عضویت در دیگر طرح های تشویقی (مانند طرح های تعرفه رنگی و غیره)، امکان استفاده از این طرح وجود نخواهد داشت.

کانون هواداران فوتبال

تخفیف ویژه مکالمه، این بار از نوع فوتبالی


ایرانسل به عنوان حامی لیگ برتر فوتبال ایران، طرحی تخفیفی برای مکالمه، ویژه فوتبالی ها ارائه کرده است. در این طرح، شما ایرانسلی های فوتبال دوستی که در کانون هواداران فوتبال عضو شده اید می توانید از ساعت ۱ تا ۷ بامداد از ۵۰% تخفیف مکالمه ایرانسلی و در سایر ساعات روز از ۲۰% تخفیف مکالمه ایرانسلی با سایر اعضای کانون برخوردار شوید. برای عضویت در کانون هواداران فوتبال و بهره گیری از این تخفیف، کافیست کد #۱*۱*۹*۵۵۵* را شماره گیری نمایید. (این طرح از طریق کد #۳۵۰ * نیز قابل دسترسی است.) مبلغ ۳,۰۰۰ ریال به عنوان هزینه عضویت ماهانه از حساب شما کسر خواهد شد.
حالا می توانید با خیال راحت، بحث های داغ فوتبالی را با دوستانتان ادامه دهید!

نکته:
از آنجا که شرکت ایرانسل در برابر ارائه پیشنهادهای تشویقی فوق، هزینه‌ای اضافی از اعتبار مشترکین کسر نمی‌کند، در موارد خاص می‌تواند ارائه این پیشنهادها را لغو و یا با موارد دیگری جایگزین نماید.


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد