قرعه کشی سرویس پیام پیشواز ایرانسل

1394/03/22 ساعت 17:23


شما مشترکین عزیز سیم کارت های اعتباری ایرانسل شما با استفاده از این سرویس می توانید جمله یا متن دلخواه خود را برای اطلاع رسانی درباره وضعیت خود و یا برقراری ارتباط با دیگران تنظیم کنید.

 

  عملکرد این سرویس همانند سرویس آهنگ پیشواز است که شما مشترکین عزیز با استفاده از آن با موسیقی مورد علاقه خود به استقبال تماس گیرندگان می روید ؛تنها تفاوت سرویس پیام پیشواز ، متن انتخابی شما در تمامی تماس هایی که با شماره های مورد نظرتان برقرار می شود، به صورت یک فلش پیام بر روی تلفن تماس گیرنده نمایش داده می شود.


مزایای سرویس پیام پیشواز

  • در حالیکه فرد تماس گیرنده با شما در انتظار پاسخگویی است، شما می‌توانید احساس خود در آن لحظه، وضعیت دسترسی یا حتی یک لطیفه را با او به اشتراک بگذارید.
  • از این سرویس می توانید به عنوان روش جدید برقراری ارتباط در مواردی که قادر به پاسخگویی نیستید استفاده کنید.
  • اگر قصد عزیمت به خارج از کشور را دارید نیز می‌توانید از امکان تنظیم پیام و نمایش آن برای مخاطبان و کاهش هزینه ارسال پیامک بین المللی استفاده کنید.

ویژگی های سرویس پیام پیشواز ایرانسل :

  • امکان ثبت نام یا لغو سرویس و یا تنظیم وضعیت، از طریق ارسال پیامک، استفاده از سرویس را بسیار آسان نموده است.
  • از طریق پورتال اینترنتی این سرویس جدید، می توانید پیام های گوناگون را برای مخاطبان متفاوت، در زمان های متفاوت، تنظیم نمایید.
  • امکان تعریف لیست مجاز استفاده از سرویس: شما می توانید با قراردادن شماره های موردنظر در این لیست، از این سرویس تنها برای آن دسته از مخاطبین خود که نامشان در لیست ذکر شده استفاده کنید.
  • امکان تعریف لیست غیر مجاز: با قراردادن شماره‌های موردنظر در این لیست، می توانید به طور خودکار از ارسال عبارت به شماره‌هایی که مایل نیستید پیام پیشواز شما را دریافت کنند، اجتناب نمایید.

فعال سازی سرویس:


برای استفاده از سرویس می توانید عبارت"OZV" را به ۸۵۸۵ پیامک کنید. پس از آن، امکان خواهید داشت عبارت انتخابی خود را تنظیم کرده و از سرویس استفاده نمایید.

  • برای غیرفعالسازی سرویس، عبارت "LAGHV" را به ۸۵۸۵ پیامک کنید.

برای تنظیم عبارت انتخابی، می توانید عبارت مورد نظر را به ۸۵۸۵ پیامک کنید. در این صورت، عبارت پیامک شده جایگزین عبارت قبلی (در صورت وجود) خواهد شد. لازم به ذکر است تغییر عبارات دلخواه شما حداکثر تا ۳۰ بار رایگان بوده و برای تغییر بیش از ۳۰ بار، به ازای هر بار مبلغ ۱۰۰ ریال از حساب شما کسر  خواهد شد. لطفا توجه نمایید که ثبت نام و استفاده از این سرویس هم اکنون تنها از طریق پیامک امکان پذیر است و پورتال اینترنتی سرویس به زودی در اختیار شما کاربران عزیز قرار خواهد گرفت.


هزینه:


هزینه استفاده از سرویس معادل۵۰۰۰ ریال به صورت ماهانه است که فرصت انتخاب ۳۰ پیام پیشواز را به شما می‌دهد. پس از پایان مهلت یک ماهه، برای ادامه استفاده از سرویس ضروریست مجددا درخواست اشتراک نمایید.


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد