جشنواره مشترکین اعتباری ایرانسل در رمضان 94

1394/03/29 ساعت 18:54

جشنواره مشترکین اعتباری ایرانسل در رمضان 94

 

مکالمه برای مکالمه

مکالمه کنید و به همان میزان هدیه بگیرید!


از 4 صبح تا 9 شب به هر میزان که تماس ایرانسلی داشته باشید، به همان میزان در بازه زمانی 9 شب تا 4 صبح مکالمه ایرانسلی رایگان هدیه می گیرید.

 

 

شما مشترکین اعتباری می توانید با ارسال عدد 1 به 7000 به عضویت این طرح در آیید.


12 به وقت ایرانسل 

 

در طرح جدید ایرانسل  همه مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل می توانند با شماره گیری #3*3*3*555* و پرداخت فقط 3.000 تومان از 12 شب تا 12 ظهر روز بعد ، هرچه قدر که دوست دارند* مکالمه ایرانسلی داشته باشند. 

 * براساس خط مشی استفاده منصفانه ، هر مشترک در هر روز امکان برقراری حداکثر 6 ساعت مکالمه ایرانسلی خواهد داشت.

شما مشترکین عزیز که طرفدار ارسال پیامک هستید می توانید با شماره گیری کد #4*3*3*555* و پرداخت تنها 500 تومان ، از 12 شب تا 12 ظهر روز بهد ، یک هزار پیامک ایرانسلی ارسال کنید.


شارژ کنید، اعتبار مکالمه هدیه بگیرید!  

شما مشترکین عزیز فقط تا پایان جشنواره رمضان 94 ، فرصت دارید با خرید هر شارژ 5.000 تومانی، معادل مبلغ شارژتان، در همان روز اعتبار شگفت انگیز مکالمه ایرانسلی دریافت کنید.


برای اطلاع از باقیمانده اعتبار هدیه خود، #32*141* را شماره گیری کنید.


گروه طلایی!


رمضان امسال دوستان خود را به فهرست طلایی دعوت کنید! 

مشترکین عزیز برای ایجاد فهرست ویژه خود کافیست 2 شماره اعتباری ایرانسلی را به دلخواه انتخاب کرده و با شماره گیری #340* آنها را در « فهرست طلایی» وارد کنید. از آن پس ، هزینه تماس های اعضای گروه با یکدیگر، با 20 درصد تخفیف محاسبه خواهد شد!


  • تنها شماره های ایرانسلی را می توانید در این فهرست وارد نمایید.
  • هزینه عضویت در این سرویس ماهانه 2.000 تومان است.

پیشنهاد ویژه طرح قرمز

طرح قرمز ایرانسل در ماه مبارک رمضان با مکالمه رایگان در دسترس شماست. شما مشترکین اعتباری می توانید این طرح را فعال نموده و از ساعت 1 تا 9 بامداد 2 ساعت مکالمه رایگان ایرانسلی داشته باشید. برای فعال سازی این طرح به صورت هفتگی کافیست کد #1*1*3*555* را از سیم کارت خود شماره گیری نمایید. با شماره گیری کد #1*2*3*555* این طرح به صورت ماهانه برای شما فعال می شود.

  • از آنجا که هزینه طرح تشویقی از اعتبار مشترکین کسر می شود، ضروری است به هنگام انتخاب طرح مورد نظر، از وجود اعتبار کافی در حساب خود اطمینان حاصل کنید.
  • هزینه عضویت هفتگی در این طرح 2.000 تومان و عضویت ماهانه 4.000 تومان است.
  • در صورت فعالسازی هر یک از طرح های تشویقی، تا پایان اعتبار طرح مربوط امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت.


مکالمه رایگان در جزیره هوشمند ایرانسل!  

شما مشترکین جزیره ای می توانید در ماه مبارک رمضان امسال، علاوه بر تخفیف فوق العاده در ساعت های مختلف روز، تا 100% تخفیف مکالمه سحرگاهی را نیز تجربه کنید.

عضویت رایگان با : شماره گیری کد #1*135* یا ارسال 1 به 135

اطلاعات بیشتر در صفحه جزیره ایرانسل بخوانید.


توجه


در صورت فعال سازی هریک از طرح های تخفیفی ایرانسل اعم از پیشنهادهای تشویقی، طرح های تعرفه رنگی، شارژ شگفت انگیز، جزیره هوشمند ایرانسل و ... تا پایان اعتبار طرح مربوط امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت. 

با توجه به اینکه در صورت فعال سازی همزمان چندین طرح، امکان باز پرداخت هزینه عضویت در طرح مقدور نیست، در صورت تمایل به عضویت در طرحی خاص ، اطمینان حاصل نمایید که عضو طرح دیگری نیستید. 


از آنجا که شرکت ایرانسل در برابر ارائه پیشنهادهای تشویقی فوق، هزینه ای اضافی از اعتبار مشترکین کسر نمی کند، در موارد خاص می تواند ارائه این پیشنهاد ها را لغو و یا با موارد دیگری جایگزین نماید.p/fonthttp://timeup.ir/?operator=irancell
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد