جشنواره مشترکین جدید ایرانسل در رمضان 94

1394/03/30 ساعت 16:02

جشنواره مشترکین جدید ایرانسل در رمضان 94

 

 یک هفته مهمان ما باشید  

شما مشترکین جدید ایرانسل با فعال سازی سیم کارت خود و اولین شارژ حداقل ۱.۰۰۰ تومانی، از یک هفته مکالمه و پیامک هدیه نامحدود بهرمند شوید.   

* این طرح برای مشترکینی که در فاصله زمانی 1 تا 23 تیر ماه 94 سیم کارت اصلی یا هدیه خود را فعال کنند قابل استفاده است.


 

بر اساس خط مشی استفاده منصفانه، هر کاربر قادر به ارسال حداکثر 10.000 پیامک داخل شبکه است.

 

هدیه شگفت انگیز ویژه مشترکین جدید  

مشترکین جدید ایرانسل !با خرید هر شارژ حداقل ۵.۰۰۰ تومانی علاوه بر شارژ خریداری شده، 2 برابر مبلغ شارژ در همان روز اعتبار مکالمه دریافت کنید. برای اطلاع از باقیمانده اعتبار هدیه خود، #32*141* را شماره گیری نمایید. 

 

 

برای اطلاع از باقیمانده میزان اینترنت همراه هدیه خود، #28*141* را شماره گیری کنید. 

 

اینترنت همراه هدیه پیوستن به خانواده ایرانسل 

 

مشترکین جدید ایرانسل با فعال سازی سیم کارت خود و اولین شارژ حدلقل 2.000 تومانی، از 500 مگابایت اینترنت همراه هدیه ( هر ماه 100 مگابایت تا 5 ماه ) بهرمند شوید. همچنین در صورت تمایل می توانید ظرف مدت دو هفته پس از فعال سازی، یک سیم کارت هدیه دریافت نمایید. برای درخواست سیم کارت هدیه کافیست یک پیامک بدون متن به 2112 ارسال کنید و در صورت تایید کد پستی ارسال شده برای شما، پیامک دیگری به 2115 بفرستید. سیم کارت هدیه بدون هزینه برای شما ارسال می شود. با فعال سازی سیم کارت هدیه و اولین شارژ حداقل 2.000 تومانی از 500 مگابایت اینترنت همراه دیگر (ویژه سیم کارت هدیه ) با شرایط مذکور برخوردار شوید. 

 

توجه 

در صورت فعال سازی هر یک از طرح های تخفیفی ایرانسل اعم از پیشنهادهای تشویقی، طرح های تعرفه رنگی، شارژ شگفت انگیز، جزیره هوشمند ایرانسل و ... تا پایان اعتبار طرح مربوط امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت. 

با توجه به اینکه در صورت فعال سازی همزمان چندین طرح، امکان باز پرداخت هزینه عضویت در طرح مقدور نیست، در صورت تمایل به عضویت در طرحی خاص ، اطمینان حاصل نمایید که عضو طرح دیگری نیستید. 

  

از آنجا که شرکت ایرانسل در برابر ارائه پیشنهادهای تشویقی فوق، هزینه ای اضافی از اعتبار مشترکین کسر نمی کند، در موارد خاص می تواند ارائه این پیشنهاد ها را لغو و یا با موارد دیگری جایگزین نماید.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد