رایتل ، طرح ویژه تامین اجتماعی

1394/04/31 ساعت 17:46


50 % تخفیف برای سیم کارت های اعتباری و دیتا با بسته های هدیه استثنایی به مناسبت روز تامین اجتماعی (بیست و پنجم تیر ماه)

رایتل به عنوان عضوی از خانواده بزرگ تامین اجتماعی، بنا دارد تا در روزی که به نام تامین اجتماعی نام‌گذاری شده است، به نشانه قدردانی و احترام به خانواده بزرگ تامین اجتماعی، با پیشنهادی استثنایی، شرایط ویژه‌ای را برای برخورداری از خدمات نسل جدید ارتباطات برای این خانواده بزرگ فراهم آورد.

 

 

براین اساس در بازه یک ماهه 94/04/25 لغایت 94/05/25 سیم کارت های اعتباری و دیتای رایتل با شرایط ویژه مطابق جدول‌های زیر برای بیمه‌شدگان سازمان بیمه تامین اجتماعی قابل خرید و استفاده است:


سیم کارت اعتباری + بسته هدیهسیم‌کارت دیتا + بسته هدیه
* ساعات افت مصرف 2 الی 8 صبح است.
نحوه ثبت نام:
 • ثبت نام و فعالسازی آنلاین
  متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام و فعال‌سازی هریک از سیم‌کارت‌های این طرح از طریق بخش ثبت نام و خرید طرح تامین اجتماعی در وب‌سایت اقدام نمایندو یا از طرق لینک ثبت‌نام و خرید در پایین همین صفحه، وارد فرآیند ثبت‌نام و خرید شوند.
 • مراجعه حضوری به فروشگاه های رایتل
  مدارک مورد نیاز به شرح زیر می باشد:
 1. اصل کارت ملی/شناسنامه جدید عکس دار
 2. کپی کارت ملی/شناسنامه جدید عکس دار
 3. اصل دفترچه بیمه تامین اجتماعی

توجه:

 • ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت در قالب این طرح، برای بیمه‌شده‌ی اصلی و بیمه شدگان فرعی، با ارایه کد بیمه و کد ملی و ارایه اصل مدارک، امکان‌پذیر است.
 • تمامی سیم کارت‌های ارایه شده مشمول طرح دریافت سیم‌کارت هدیه می‌باشد. جهت کسب اطلاع در خصوص فرآیند دریافت سیم‌کارت هدیه، به صفحه طرح سیم‌کارت هدیه مراجعه فرمایید.
 • استفاده از کلیه هدایای بسته آغازین سیم‌کارت‌های رایتل (شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت) تنها در مناطق تحت پوشش شبکه نسل سوم رایتل (3G) امکان‌پذیر است؛ در مناطق خارج از پوشش‌دهی رایتل، استفاده از خدمات پایه، شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت تحت پوشش خدمت رومینگ ملی (شبکه نسل دوم/2G اپراتورهای میزبان) و مطابق تعرفه‌های عادی شبکه رایتل (خارج از بسته) میسر است.

ثبت نام و خرید

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد