طرح ، رایتل به مناسبت روز پزشک و داروسازی

1394/06/05 ساعت 10:38


به‌مناسبت یکم شهریور ماه، زاد روز حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک از زحمات ارزشمند و تاثیرگذار جامعه پزشکی که در این عرصه حضوری حیاتی داشته و نقشی پررنگ در ارتقای سطح سلامت و بهداشت هم‌میهنان عزیز داشته‌اند و همواره کوشیده‌اند تا امید به زندگی را در میان اقشار و سطوح مختلف جامعه بالا ببرند، سپاسگزاری می‌نماییم. 

 

از این رو به پاس قدردانی از پزشکان و داروسازان عزیز، شرکت رایتل طرحی ارایه می‌دهد تا این دسته از عزیزان بتوانند در یک بازه زمانی یک ماهه از تخفیف‌های ویژه در خرید محصولات رایتل بهره‌مند شوند.

در این طرح پزشکان و داروسازان محترم، از یکم شهریور تا یکم مهر ماه فرصت دارند تا با ثبت‌نام و خرید همزمان سیم‌کارت دیتا، مودم همراه و بسته‌های اینترنت رایتل از 20 تا 30 درصد تخفیف بهرمند شوند.

شما می‌توانید با توجه به نیاز خود یکی از بسته‌های زیر را که شامل یک عدد سیم‌کارت دیتای رایتل به‌همراه یکی از بسته‌های اینترنت 90 روزه، 180 روزه یا 365 روزه زیر می‌باشد، انتخاب و خریداری نموده و از 30 درصد بهرمند شوید.


سیم کارت دیتا به همراه بسته های اینترنت 90 روزه ، 180 روزه یا 365 روز تخفیف

*قیمت‌های ارایه شده بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده می‌باشد.

نکته: سرعت بسته ها نامحدود می باشد.

ثبت نام و خرید


شما همچنین می‌توانید در صورت نیاز به استفاده از مودم دانگل رایتل یکی از بسته بسته‌های زیر را که شامل یک عدد سیم‌کارت دیتای رایتل به‌همراه مودم دانگل و یکی از بسته‌های اینترنت 90 روزه، 180 روزه یا 365 روزه زیر می‌باشد، انتخاب و خریداری نموده و از 20 درصد تخفیف بهرمند شوید.


سیم کارت دیتا به همراه مودم دانگل و بسته های اینترنت 90 روزه ، 180 روزه یا 365 روزه با 20 درصد تخفیف

*قیمت‌های ارایه شده بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده می‌باشد.

نکته: سرعت بسته ها نامحدود می باشد.

ثبت نام و خریدنحوه خرید:

پزشکان و داروسازان محترم می‌توانند با توجه به یکی از روش های زیر نسبت به خرید سیم‌کارت‌های مورد نظر اقدام نمایند:


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد